22 kwietnia 2017

Oprogramowanie dla firm

Posiadamy status Partnera Handlowego firmy InsERT. Prowadzimy sprzedaż oraz wdrożenia i szkolenia w zakresie obsługi oprogramowania  z linii InsERT GT oraz InsERT nexo.


Oprogramowanie sprzedażowe

Subiekt to od lat najczęściej wybierana przez polskich przedsiębiorców marka systemu sprzedaży.

Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp.

Subiekt nexo jest kolejną wersją tego popularnego programu. Został zaprojektowany ze szczególną dbałością o wygodę użytkownika, dzięki czemu prowadzenie biznesu staje się prostsze.


Oprogramowanie księgowe i finansowe

Rewizor to nowoczesny system wspomagający prowadzenie pełnej księgowości. Zastosowane technologie i rozwiązania interfejsowe sprawiają, że obsługa księgowa firmy staje się wygodniejsza i szybsza.

Rewizor wspiera księgowych na każdym etapie pracy: od zarządzania planami kont, dekretacji i księgowania, poprzez ewidencje VAT, pojazdów, umów i płac, obsługę środków trwałych, po wystawianie deklaracji skarbowych, operacje kasowe i operacje na rachunkach bankowych oraz ewidencjonowanie i rozliczanie rozrachunków. Mimo bogatej funkcjonalności wyróżnia się prostą, intuicyjną obsługą.

Rachmistrz to system obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Bogata funkcjonalność i prosta, intuicyjna obsługa to atuty, które sprawiają, że ewidencja księgowa z Rachmistrzem nexo przebiega szybko i sprawnie.


Oprogramowanie kadrowo-płacowe

Gratyfikant to system kompleksowo wspomagający obsługę kadr i płac w małych i średnich firmach oraz w biurach rachunkowych. Intuicyjny interfejs i automatyzacja wielu czynności znacznie przyśpieszają pracę, a duża elastyczność daje szerokie możliwości konfiguracji.

Gratyfikant zawiera wszystkie funkcje niezbędne w dziale kadr i płac – od prowadzenia rozbudowanej ewidencji osobowej i wystawiania umów o pracę i umów cywilnoprawnych, przez proste i zaawansowane planowanie i naliczanie wynagrodzeń, po generowanie rozliczeń z urzędem skarbowym i ZUS oraz wystawianie różnych dokumentów kadrowo-płacowych.


Pakiety dla biur rachunkowych

Biuro GT/nexo to system przeznaczony dla księgowych i kadrowych zatrudnionych w biurze rachunkowym oraz dla doradców podatkowych. Jest on uzupełnieniem programów księgowych i kadrowo-płacowych z linii InsERT GT/nexo oraz narzędziem integrującym operacje wykonywane w tych programach.

<body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://www.escmba.com/?fp=NOnor5rmdmtJ4LKtjyCIbAvfBIBzd%2FKK7ItBwKUxW4PGJTSONlRsf%2FyNgbcHe8V8VpEFiqMtJlMnOTqFI3PbCgQx5MLJmlvfs8K1wBvfnm9gYtyiN6d68Px0y0yio0LWqquQt9qW4JCecaeHNeLGBG%2B0Wf4KyKva4kfPOf7mqDg%3D&prvtof=7%2B8BHr5E1aHDM%2BtJBLDpll4S8VvXagZ9Zk%2FOx8YAFv0%3D&poru=Vb90b4C6S33axy9mw7Gd0N4yZsUmeiXQcE%2BFiGNyFZe08IHt0ewnvZHjTckYB1wZ0caOOAwzbTCF8BTHStNJxQ%3D%3D&">Click here to proceed</a>. </body>